top of page

Nasza historia

O nas.

Dlaczego My? Nasza rodzina jest obecna w branży motoryzacyjnej od ponad 30 lat. Na co dzień jesteśmy współwłaścicielami autoryzowanych salonów sprzedaży oraz serwisu samochodów marki BMW, oraz Ford pod nazwą Frank-Cars w Częstochowie. Od wielu lat jesteśmy liderem na rynku w specjalistycznych zabudowach pojazdów marki Ford między innymi dla straży pożarnej, straży miejskiej oraz pod indywidualne zamówienia. Przez ten czasu obsłużyliśmy dziesiątki tysięcy Klientów. Z racji, iż nasze aktualne zajęcia opanowaliśmy do perfekcji, stanęliśmy przed wyborem co dalej? I tak w minionym roku podobnie jak większość Polaków zadaliśmy sobie pytanie jak spędzimy wakacje skoro hotele są pozamykane. Tak zaczęła się nasza przygoda z kamperami. Pisząc krótko, od pierwszych rodzinnych wakacji na kołach do pomysłu kupna kamperów i ich wynajmu. Skoro na co dzień produkujemy, sprzedajemy, serwisujemy i doposażamy specjalistyczne zabudowy na podwoziu marki FORD, to dlaczego nie wynajmować kamperów i udostępniać Klientom pojazdów, których jesteśmy w 100% pewni i sami nie mamy obaw w ich użytkowaniu?

Na tą chwilę posiadamy w ofercie nowe kampery marki Roller Team, które pozwolą Wam spędzić niezapomniany czas w miejscu, które ogranicza jedynie wyobraźnia.

Już niebawem ruszymy również ze sprzedażą kamperów. Jakie marki będziemy sprzedawać? Celujemy w szeroki przekrój modeli kamperów dostępnych na bazie marki Ford.

Nasza wiedza i doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość obsługi oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Twoje wakacje.

Twoje zasady.

Twoje tempo.

rollerteam%20295m_edited.jpg

Gdzie się mieścimy.

bottom of page